Back to top

Tikroji pradžia yra čia

Tavo vaizduotėje. Tavo vizijoje. O dabar suformuok ją priešais save kompiuterio ekrane ar telefone.

Tau nereikia niekur eiti. Nebus jokių nesibaigiančių vizitų į optikos parduotuves. Nebereikės nusivilti nerandant norimo akinių rėmelio modelio ar sužinojus, kad tau patinkantys akiniai yra tau netinkamo dydžio ir spalvos. Štai kiek buvo problemų – visoms joms yra vienas sprendimas.

Sveiki, čia Dear Deer.

Ar smagu sugebėti materializuoti savo idėjas ar viziją? Tai tiesiog nuostabu, jeigu paklaustum manes. Todėl leisk man parodyti tau, kaip vis dėl to pasigaminti savo akinius.

Visi nuotykiai prasideda nuo pirmojo žingsnio

1 žingsnis

Pasirink norimą akinių rėmelių modelį. Mes jų sukūrėme 14. Visi skirtingi ir unikalūs, tokie kaip ir tu.

2 žingsnis

Dabar spalvų eilė. Mūsų visus akinių modelius galima pasirinkti vienoje iš 10 išraiškingų spalvų. Atskirai, akinių lęšiams galima pasirinkti vieną iš keturių. Visi mūsų akinių lęšiai yra sukurti naudojant Blue Balance technologiją. Ji yra ypatingai naudinga tiems iš mūsų, kurie ilgas valandas leidžia prie kompiuterio ekranų ar mobiliųjų telefonų – ji neleidžia akims pavargti ir apsaugo nuo pastarųjų spinduliavimo.

O dabar – pasimatuok savo akinius. Taip, pirmyn. Pasirink VIRTUAL TRY ON, jeigu reikia, suteik prieigą prie kameros ir pasitikrink, kaip atrodai su savo sukurtais akiniais. Tikrai nesuklysi prieš perkant, nes visus mūsų akinių modelius ir spalvas galėsi pasitikrinti. Itin paprastai ir efektyviai. Ar patinka ką matai? Tuomet eime prie kito žingsnio – personalizavimo.

3 žingsnis

Duok kelias sekundes ir prieš save pamatysi tavo naujų akinių 3D modelį. Jeigu tau reikalingi korekciniai lęšiai – taip ir pasirink ir suvesk savo lęšių duomenis. Juos rasi iš tavo paskutinio apsilankymo pas akių gydytoją ar akinių recepte. Ar kyla sunkumu ir tavo akinių receptas yra didesnis, nei mūsų leidžiamas? Ne bėda – susisiek su mumis, mes tikrai tau padėsime ir akinius gausi tokio recepto kaip ir reikia.

Atėjo laikas suvesti tavo akinių duomenis – nusiimk savo akinius ir suvesk nuo jų reikiamus skaičius. Juos rasi ant akinių kojelės vidinės pusės. Pirma – pasirink akinių lęšių plotį, tuomet nosies plotį ir galiausiai akinių kojelių ilgį. Mes tavo naujus akinius pagaminsime būtent tokių dydžių, vadinasi tu jau žinai, kad tau jie 100% puikiai tiks.

Ir galiausiai – tikrasis personalizavimas. Suvesk tekstus, kuriuos norėtum matyti ant savo akinių kojelių. Viduje ar išorėje, kairėje ar dešinėje. Argi nebuvo puiku kurti savo pirmuosius asmeninius akinius?

4 žingsnis

Spausk “dėti į krepšeli”, patikrink savo užsakymo detales ir suvesk savo kontaktinius duomenis. Viskas. Dabar mes pradėsime tavo akinių gamybą.

Dabar pradedame dirbti mes

Nuo to momento, kai baigei kurti savo akinių dizainą, mes pradedame tavo akinių gamybą. Visas mūsų dėmesys nukrypsta į tavo kūrybingumo įkūnijimą. Įdomu kaip mes tai padarėme?

Dear Deer vizija yra leisti tau susikurti savo akinius tokių, kokių tik nori. Įskaitant pasirinktą modelį, jo spalvą, dydį ir, žinoma, tekstus ant kojelių vidaus ar išorės. Ką tai reiškia – mes niekuomet neturime tavo akinių rėmelių savo sandėlyje. Tam, kad pasiūlyti tokius asmeninius akinius, mes tavo akinius kaskart sukuriame nuo nulio.

Mūsų pažadas tau, kad tave pasieks akiniai būtent tokie, kokius tu ir sukūrei, o mes savo pažadus vertiname labai rimtai. Būtent todėl, mes naudojame aukščiausio lygio 3D spausdintuvus ir tavo akinių rėmeliai yra gaminami iš medicininio lygio nailono plastiko. Jis turi pačias geriausias savybes – jis stiprus, tačiau labai lengvas ir lankstus. Patys Dear Deer rėmeliai sveria vos 10 gramų, o vidutiniškai su akinių lęšiais, tik 19 gramų. Pamatysi, kai juos užsidėsi. Vienintelis dalykas ką pajusi, tai neprilygstamas patogumas.

Aukščiausio lygio akinių rėmeliai reikalauja būti komplekte su aukščiausio lygio akinių lęšiais. Mes nusprendėme pritaikyti žinias ir patirtį iš pačios moderniausios akinių lęšių laboratorijos Baltijos šalyse. Ši partnerystė mums leidžia pritaikyti daugybę skirtingų korekcinių lęšių mūsų akinių rėmeliams, o papildomo džiaugsmo suteikia tai, kad visi akinių lęšiai turi mėlynos spalvos filtrą, kuris padeda apsaugoti akis nuo skaitmeninių ekranų spinduliavimo.

Personalizuoti, patogūs ir apsaugantys – tokie yra Dear Deer akiniai, kurie transformuoja akinių industriją ir pasaulį.