Back to top

Ar norėtum susikurti savo akinius? 

Įsivaizduok, kad gali pilnai suasmeninti savo naujus akinius. “Žinoma, aš galiu pasirinkti norimą modelį ir akinių lęšius bet kurioje optikos parduotuvėje” – Tikriausiai tu taip sakai. Ne, aš turiu omenyje tikrą suasmeninimą. Naują individualių akinių standartą. Akinių rėmelio spalva, lęšių spalvą, modelis, lęšių stiprumas, netgi raidės/tekstas ant akinių kojelių. “Tuomet man tai labai brangiai kainuos ir aš nemokėsiu to padaryti” – Tikriausiai ir taip dabar sakai. Ir dar kartą – ne. Leisk man papasakoti daugiau. 

Įsisenėjusi problema

Noriu prisistatyti. Mano vardas yra Justas, esu Dear Deer įkūrėjas ir direktorius. Paskutinius 15 savo gyvenimo metų aš nešioju akinius, o paskutinius 10 – dirbu optikos rinkoje. Nuo pat pirmų dienų sužinojau, kad tiek tuomet ir tiek dabar yra viena didžiausių ir labiausiai įsisenėjusių problemų, kad akiniai yra gaminami tam, kad atitiktų tam tikrų manekenų veido išmatavimus. Tau pavyksta rasti akinių modelį, kuris atspindi tavo asmenybę. Tu džiaugiesi. Tu užsidedi akinius ir džiaugsmas išnyksta per kelias sekundes. Tau netinka akinių dydis. Ši problema yra taip paplitusi ir skaudina tiek žmonių, kad nusprendžiau ją išspręsti.

Tikri 21-o amžiaus akiniai 

Koks turėtų būti minėtų 21-o amžiaus akinių receptas? Tikriausiai tai būtų pilnas jų suasmeninimas ir naujausios technologijos slypinčios už jo. Dear Deer akiniai turi abejas šias savybes. Minutėlei stabtelėkime ir pasigilinkime plačiau. 

Dear Deer akiniai yra pagaminti naudojant 3D spausdinimą. Dėl savo nailono medžiagos, iš kurios jie yra pagaminti, mūsų akiniai vidutiniškai sveria tik 18 gramų. Tokie lengvi ir tokie patogūs, kad jų praktiškai ir nejauti, kai užsidedi. Toks yra mūsų akinių rezultatas, tačiau ne ką įdomesnis yra jų kūrimo procesas. Procesas, kuriame reikia 100% tavo įsitraukimo.

Pradėkime nuo to, kad reikia tau pasirinkti mėgstamiausią modelį. Mes turime 14 jų. Skirtingi modeliai, skirtingos asmenybėms. Renkiesi tu. Tuomet, galbūt įdomiausia dalis, momentas, kuomet tu gali išlaisvinti savo vaizduotę. Laisvai rinkis visas spalvas, kurias tik gali – akinių rėmelio ir akinių lęšių. Suvesk savo regėjimo korekcijos duomenis, jeigu tik reikia. Ženk toliau ir nurodyk tau tobulai tinkančių akinių rėmelio išmatavimus – akinių lęšių plotį, nosies plotį ir kojelių ilgį. Tai bent – tiek daug asmeninio prisilietimo prie akinių gamybos! Patikėk, bet tai dar ne visai viskas. Tavęs laukia paskutinis ir tikriausiai mieliausias žingsnis – gali išsigravituoti kokias nori raides ar tekstą ant savo akinių. Dabar jau yra tai, ką aš galiu vadinti nauju akinių suasmeninimo standartu. 

Užsisakyti akinius jų nė kart nepasimatavus? Mes tave suprantame, todėl kiekvieną tavo sukurtą akinių variantą gali pasimatuoti. Virtualiai. Mūsų sukurtas Virtual Try On leidžia akinius matuotis niekur neišeinant iš namų. Ar dabar jau supranti, kad Dear Deer yra tikri 21-o amžiaus akiniai?

O kas jeigu? 

Nors ir tu buvai savo Dear Deer akinių kūrėjas, visuomet yra maža tikimybė, kad tau nepatiks tavo nauji akiniai. Todėl tu galvoji, o kas jeigu? Gavęs savo naujus Dear Deer akinius, tu turi visas 14 dienų nuspręsti ar tau patinka tavo sukurti akiniai. Kyla abejonių – siųsk juos atgal mums ir atgausi visus sumokėtus pinigus. Paprastai ir be rūpesčių. 

Kaip minėjau anksčiau, Dear Deer akinia yra 3D atspaudinti iš aukščiausios klasės nailono medžiagos. Mūsų unikali akinių struktūra nereikalauja jokios priežiūros ar pataisymų. Šiais akiniais aš pasitikiu taip stipriai, kad suteikiu 2 metų garantiją. Ir dar kartą – jokių rūpesčių ir jokios rizikos. 

Tavo kitas žingsnis

Mes tau suteikiame visus įrankius. Tau niekur nereikia eiti. Ar kada nors tau buvo suteikta geresnė galimybė išlaisvinti ir išreikšti save? Susikurti savo stilių ir džiaugtis nauju suasmeninimo standartu? Manau, kad ne. 

Tau tereikia spausti “Pirmyn kurti savo akinius” mygtuką apačioje ir pradėk nuostabos pilną kūrybos procesą. Su nekantrumu lauksiu rezultatų!