Back to top

Pristatymo sąlygos

Mielas Briedis, UAB („mes“ ir „mes“) yra (https://www.deardeereyewear.com) („Svetainė“) operatorius. Pateikdami užsakymą šioje svetainėje sutiksite su žemiau pateiktomis sąlygomis. Jos pateikiamos tam, kad abi šalys žinotų ir susitartų dėl šios tvarkos, kad apsaugotų ir nustatytų lūkesčius dėl mūsų paslaugų.

1. Bendrosios prekės priklauso nuo atsargų. Mes stengiamės išlaikyti tikslius atsargų kiekius mūsų svetainėje, tačiau retkarčiais gali būti atsargų neatitikimų ir mes negalėsime įvykdyti visų jūsų prekių pirkimo metu. Tokiu atveju mes užpildysime jums prieinamus produktus ir susisieksime su jumis dėl to, ar norėtumėte laukti atsarginių prekių atsargų atstatymo, ar norėtumėte, kad mes apdorotume grąžinamąją išmoką.

2. Pristatymo išlaidos Pristatymo išlaidos apskaičiuojamos išsiunčiant prekes pagal užsakymo prekių svorį, matmenis ir paskirties vietą. Mokėjimas už siuntimą bus renkamas kartu su pirkiniu. Ši kaina bus galutinė pristatymo klientui kaina.

3. Grąžinimas 3.1 Grąžinimas dėl proto pasikeitimo „Mielas Briedis“, UAB, mielai priims grąžinimus dėl proto pasikeitimo tol, kol mes gausime prašymą grąžinti prekę per 30 dienų nuo prekės gavimo ir bus grąžinti mums originalioje pakuotėje, nenaudotas ir perparduodamas. Pristatymas atgal bus apmokamas klientų sąskaita ir jie turės patys susitarti. Kai grąžinimas bus priimtas ir priimtas, grąžinamosios išmokos bus apdorotos, kad būtų išsaugotas kreditas būsimam pirkiniui. Apie tai pranešime el. Paštu. („Mielas Briedis“, UAB) grąžins grąžintų prekių vertę, tačiau NEUMMOKĖS visų sumokėtų gabenamų prekių vertės.

3.2 Garantijos grąžinimas, „Mielas Briedis“, UAB, patenkins visas galiojančias garantijos pretenzijas, jei pretenzija bus pateikta per 90 dienų nuo prekių gavimo. Klientai turės iš anksto sumokėti grąžinimo siuntimą, tačiau mes grąžinsime jums, jei pateiksime pretenziją dėl garantijos. Gavę prekių garantinio reikalavimo grąžinimą, galite tikėtis, kad UAB „Mielas Briedis“ per 7 dienas išnagrinės jūsų garantijos pretenziją. Kai garantijos reikalavimas bus patvirtintas, gausite pasirinkimą: (a) grąžinti mokėjimą pagal jūsų mokėjimo metodą; (b) grąžinti parduotuvės kreditą; (c) jums atsiųstą pakaitinę prekę (jei atsargų yra).

4. Pristatymo sąlygos
4.1 Tranzito laikas šalies viduje Paprastai vietinės siuntos vežamos 2–7 dienas

4.2 Tranzito laikas tarptautiniu mastu Paprastai tarptautiniu mastu siunčiami užsakymai tranzitu vyksta 4 – 22 dienas. Tai labai skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkto kurjerio. Galime pasiūlyti konkretesnę sąmatą, kai kasoje pasirenkate savo kurjerį.

4.3 Siuntimo laikas Paprastai užsakymai išsiunčiami per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Mūsų sandėlis dirba pirmadienį – penktadienį įprastomis darbo valandomis, išskyrus valstybines šventes, kuriomis sandėlis bus uždarytas. Tokiais atvejais imamės priemonių užtikrinti, kad siuntų vėlavimas būtų kuo mažesnis.

4.4 Pristatymo adreso keitimas Norėdami pakeisti prašymus dėl pristatymo adreso, mes galime pakeisti adresą bet kuriuo metu prieš išsiunčiant užsakymą.

4.5 P.O. „Box Shipping“, UAB „Mielas Briedis“ pristatys į P.O. pašto adresai, naudojant tik pašto paslaugas. Mes negalime siūlyti kurjerių paslaugų šiose vietose.

4.6 Karinio adreso gabenimas Mes galime gabenti į karinius adresus naudodami USPS. Mes negalime pasiūlyti šios paslaugos naudodami pasiuntinių paslaugas.

4.7 Prekės nėra sandėlyje Jei prekės nėra sandėlyje, mes laukiame, kol prekė bus prieinama prieš išsiunčiant užsakymą. Esami užsakymo elementai bus rezervuoti, kol lauksime šios prekės.

4.8 Pristatymo laikas viršytas Jei pristatymo laikas viršijo numatytą laiką, susisiekite su mumis, kad galėtume atlikti tyrimą.

5. Stebėjimo pranešimai Išsiuntę klientai gaus stebėjimo nuorodą, iš kurios galės sekti savo siuntos eigą, remdamiesi naujausiais gabenimo teikėjo pateiktais atnaujinimais.

6. Tranzito metu pažeisti siuntiniai Jei radote siuntinį pažeistą vykstant tranzitui, jei įmanoma, atmeskite siuntinį iš kurjerio ir susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Jei siuntinys buvo pristatytas jums nedalyvaujant, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba atlikdami kitus veiksmus.

7. Pareiga ir mokesčiai 7.1 Pardavimų mokestis Prekių mokestis jau buvo taikomas prekių kainai, nurodytai svetainėje

 • 7.2 Importo muitai ir mokesčiai Importo muitai ir mokesčiai už tarptautines siuntas gali būti sumokėti atvykus į paskirties šalį. Tai skiriasi priklausomai nuo šalies, todėl „Mielas Briedis“, UAB ragina jus žinoti apie šias galimas išlaidas prieš pateikiant užsakymą pas mus. Atsisakius mokėti mokesčius ir mokesčius atvykus į paskirties šalį, prekės bus grąžintos „Mielas Briedis“, UAB klientų sąskaita, o klientas gaus grąžintą sumą už sumokėtas prekes, atėmus pirkimo kainą. grąžinti pristatymą. Pirminės siuntimo išlaidos nebus grąžintos.8. Anuliavimas Jei persigalvojote dar negavę užsakymo, bet kuriuo metu galime priimti atšaukimus prieš išsiunčiant užsakymą. Jei užsakymas jau buvo išsiųstas, pasinaudokite mūsų grąžinimo politika.

  9. Draudimo siuntiniai yra apdrausti dėl nuostolių ir sugadinimo iki kurjerio nurodytos vertės.

  9.1. Sugadinto siuntinio gabenimo tranzitu procesas. Grąžinsime ar pakeisime pinigus, kai tik kurjeris baigs nagrinėti pretenziją.

  9.2. Pamestos siuntos gabenimo tranzitu procesas. Grąžinsime ar pakeisime pinigus, kai tik kurjeris atliks tyrimą ir pripažins pamestą siuntinį.

  10. Klientų aptarnavimas Jei norite sužinoti visus klientų aptarnavimo klausimus, rašykite mums el. Paštu

  https://www.deardeereyewear.com/contactus/